Ulotka Zdrowia
Vivomixx Skoncentrowany poliprobiotyk - Pharmabest

Vivomixx Skoncentrowany poliprobiotyk - Pharmabest

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Pharmabest
  • Pojemność: 10 sztuk
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Vivomixx Skoncentrowany poliprobiotyk

Vivomixx® należy do grupy poliprobiotyków skoncentrowanych. Pod tą jedną nazwą mieści się aż 8 różnorodnych szczepów bakterii. Jedna saszetka preparatu zawiera 450 miliardów jednostek, które tworzą wspólną kolonię bakterii probiotycznych. Vivomixx® zaleca się zarówno dzieciom powyżej 3 lat jak i osobom dorosłym cierpiącym na różnorodne problemy układu pokarmowego, szczególnie  problemy jelitowe. Stosowany może być również jako uzupełnienie w terapiach antybiotykowych oraz po jej zakończeniu w celu odbudowy flory bakteryjnej. 

Vivomixx® stosuje się jako:

  • pomoc w odbudowie flory bakteryjnej po antybiotykoterapii stosowany w jej trakcie lub bezpośrednio po zakończeniu
  • pomoc przy biegunkach w regulacji pracy układu pokarmowego
  • wsparcie dla pracy jelit oraz funkcji trawiennych
  • gwarancja fitness-food.pl: gwarancja, że preparat przechowywany jest w lodówce oraz transportowany w warunkach termicznych

Vivomixx® uznaje się jako jeden z najlepiej przebadanych i przetestowanych formuł probiotycznych.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Vivomixx Skoncentrowany poliprobiotyk
Kasu
Ocena produktu

Bardzo różne opinie można przeczytać o tym produkcie w sieci. Podzieli się ktoś opiniami ?


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."