Ulotka Zdrowia
Vitotal Gold dla Mężczyzn - Witaminy i wyciągi roślinne

Vitotal Gold dla Mężczyzn - Witaminy i wyciągi roślinne

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 1000 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Vitotal Gold dla Mężczyzn

Vitotal Gold dla Mężczyzn to suplement diety przeznaczony dla panów, którzy chcą przez długi czas utrzymać sprawność fizyczną i umysłową. Pomaga zachować energię i witalność. Zawiera szereg witamin i minerałów wpływających pozytywnie na męski organizm. Stosując taki środek mężczyzna może regulować ciśnienie we krwi, poprawić ruchomość stawów, a także zachować w zdrowiu prostatę.

Preparat dostępny jest w postaci płynu. Osoby dorosłe mogę przyjąć 15 ml płynu dwa razy dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Vitotal Gold dla Mężczyzn Składniki:

woda, koncentrat z czarnej porzeczki, guma ksantanowa (substancja zagęszczająca), kwas L-askorbinowy, benzoesan sodu (substancja konserwująca), aromat, aspartam (substancja słodząca), ekstrakt z korzenia żeń-szenia, wyciąg z czerwonego wina, wyciąg ze skórek czerwonych winogron, wyciąg z liści pokrzywy, wyciąg z kłącza imbiru, amid kwasu nikotynowego, D-pantotenian wapnia, chlorowodorek pirydoksyny, monoazotan tiaminy, ryboflawina, kwas pteroilomonoglutaminowy, D-biotyna, cyjanokobalamina.

Składniki 30 ml produktu
Wyciąg z czerwonego wina 10 mg
Wyciąg ze skórek winogron 10 mg
Ekstrakt z korzenia żeń-szenia 10 mg
Wyciąg z kłącza imbiru 10 mg
Wyciąg z liści pokrzywy 10 mg
Koncentrat z czarnej porzeczki 983 mg
Tiamina (witamina B1) 0,56 mg (51%)*
Ryboflawina (witamina B2) 0,64 mg (46%)*
Witamina B6 0,73 mg (52%)*
Niacyna 5,92 mg ekwiwalentu niacyny (37%)*
Kwas foliowy 147 mcg (73,5%)*
Kwas pantotenowy 3,42 mg (57%)*
Biotyna 50 mcg (100%)*
Witamina B12 0,39 mcg (16%)*
Witamina C 74,56 mg (93%)*

*% zalecanego dziennego spożycia


Opinie Vitotal Gold dla Mężczyzn

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."