Ulotka Zdrowia
Vitotal dla mężczyzn - 30 Tabletek

Vitotal dla mężczyzn - 30 Tabletek

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Vitotal dla mężczyzn

Vitotal dla mężczyzn tabletki  to suplement diety opracowany na bazie witamin i minerałów dostosowanych do męskich potrzeb. W składzie preparatu znajduje się również luteina, likopeny, lecytyna sojowa oraz wyciągi z liści mięty, żeń-szenia, i z kłącza imbiru. Dzięki stosowaniu tego środka każdy mężczyzna może poprawić funkcjonowanie układu odpornościowego, układu nerwowego i funkcje psychologicznych, funkcje serca.

Vitotal dla mężczyzn zmniejsza zmęczenie 

Ponadto, preparat pomaga utrzymać prawidłowy metabolizm węglowodanów i poziom glukozy we krwi, a także poprawia widzenie. Wpływa również na funkcjonowanie mięśni, poprawia syntezę białek i utrzymuje funkcje poznawcze na odpowiednim poziomie. Zmniejsza także zmęczenie i znużenie.


Opinie Vitotal dla mężczyzn

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."