Ulotka Zdrowia
Vitamin C 1000 - Pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu

Vitamin C 1000 - Pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: BioTechUSA
  • Pojemność: 100 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Vitamin C 1000

Vitamin C 1000 to suplement diety w tabletkach dostarczający do organizmu dużą dawkę witaminy C. Witamina ta wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego w trakcie i po treningu. Preparat zaspokaja dzienne zapotrzebowanie organizmu na tę witaminę. Witamina C wspomaga także prawidłową produkcję kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kości, chrząstki i skóry. Witamina C pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Vitamin C 1000 - dawkowanie

Najlepsze efekty uzyskasz przyjmując jedną tabletkę na dzień. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Vitamin C 1000

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."