Ulotka Zdrowia
Vitaleg - Tabletki na zmęczone i ciężkie nogi

Vitaleg - Tabletki na zmęczone i ciężkie nogi

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Vitaleg

Vitaleg tabletki to suplement diety uzupełniający braki wapnia, witaminy C i substancji z grupy flawonoidów w organizmie. Stosując środek, można poprawić krzepnięcie krwi oraz funkcjonowanie mięśni. Preparat pomaga także produkować kolagen, który poprawia funkcjonowanie naczyń krwionośnych, chrząstki, skóry i kości. Środek wspiera również prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i zwiększa przyswajanie żelaza.

Vitaleg tabletki dawkowanie:

Osoby dorosłe mogą przyjmować jedną tabletkę dwa razy na dzień. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Preparatu nie należy stosować, jeżeli występuje uczulenie na którykolwiek z jego składników. Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią przed podjęciem decyzji o jego stosowaniu powinny najpierw skonsultować się z lekarzem.


Opinie Vitaleg

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."