Ulotka Zdrowia
Vital Care Pianka do włosów - NIVEA

Vital Care Pianka do włosów - NIVEA

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Nivea
  • Pojemność: 150 ml
  • Postać: pianka
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Vital Care Pianka do włosów

Vital Care Pianka do włosów to produkt do stylizacji włosów. Pielęgnuje, wzmacnia i chroni włosy. Zapewnia im elastyczne utrwalenie. Wyraźnie zwiększa ich objętość. Utrwalenie utrzymuje się do 24 godzin. Włosy wyglądają świetnie i bardzo naturalnie. Pianka nie wysusza włosów. Bardzo łatwo można ją wyczesać. Przeznaczona jest do włosów cienkich i delikatnych.

Pianka nadaje włosom naturalną miękkość. Chroni włosy przed przesuszaniem. Należy pamiętać, że pianka jest łatwopalna. W jej obecności nie należy palić.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Vital Care Pianka do włosów

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."