Ulotka Zdrowia
Vitagel 30ml - Żel na zwiększenie erekcji

Vitagel 30ml - Żel na zwiększenie erekcji

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Pojemność: 30 ml
  • Postać: żel
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Vitagel 30ml

Vitagel to preparat, dzięki któremu można pozbyć się problemów w sytuacjach łóżkowych. Mężczyzna będzie bardzo aktywny w sytuacji łóżkowej, ponieważ ochota na seks od niego nie odejdzie, nawet po wytrysku.

Środek nie powinien być stosowany przez osoby, które są uczulone na którykolwiek z jego składników. Nie jest zalecane jego przyjmowanie przez mężczyzn poniżej 18 roku życia. Preparat należy przechowywać w chłodnym, suchym miejscu nieosiągalnym dla dzieci.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Vitagel 30ml

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."