Ulotka Zdrowia
Visibly Renew Elasticity Boost - balsam do ciała

Visibly Renew Elasticity Boost - balsam do ciała

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Neutrogena
  • Pojemność: 200 ml
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Visibly Renew Elasticity Boost

Neutrogena Formuła Norweska Visibly Renew Elasticity Boost - balsam do ciała to innowacyjny preparat do codziennego stosowania, który pomaga przywrócić elastyczność skórze i daje efekt, który można zauważyć i poczuć. W jego składzie znajduje się intensywnie nawilżająca Formuła Norweska, a także aktywne minerały, które pomagają zwiększyć produkcje kolagenu w skórze.

Aby uzyskać najlepsze efekty, balsam należy stosować rano i wieczorem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Visibly Renew Elasticity Boost

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."