Ulotka Zdrowia
Visibly Clear Pore & Shine Daily Wash - Żel do oczyszczania

Visibly Clear Pore & Shine Daily Wash - Żel do oczyszczania

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Neutrogena
  • Pojemność: 200 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Visibly Clear Pore & Shine Daily Wash

Neutrogena Visibly Clear Pore & Shine Daily Wash – żel do oczyszczania twarzy to produkt o podwójnym działaniu przeznaczony do codziennego mycia twarzy. Usuwa nadmiar sebum i odblokowuje pory. Pozwala uzyskać nieskazitelny wygląd skóry każdego dnia. Usuwa aż 77% nadmiaru sebum i zapewnia długotrwały efekt matujący. Pomaga głęboko oczyścić skórę i polepsz jej wygląd. Preparat posiada zapach mandarynki i limonki.

Visibly Clear Pore & Shine Daily Wash - stosowanie

Żel należy stosować rano i wieczorem wmasowując go w skórę. Następnie twarz należy dokładnie spłukać. Należy unikać kontaktu żelu z oczami. Gdy preparat dostanie się do oczy, należy je dokładnie przemyć wodą. Preparat nadaje się tylko do użytku zewnętrznego.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Visibly Clear Pore & Shine Daily Wash

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."