Ulotka Zdrowia
Visibly Clear, Pore & Shine Daily Scrub - Peeling do twarzy

Visibly Clear, Pore & Shine Daily Scrub - Peeling do twarzy

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Neutrogena
  • Pojemność: 150 ml
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Visibly Clear, Pore & Shine Daily Scrub

Neutrogena Visibly Clear® Pore & Shine Daily Scrub – peeling do twarzy to produkt podwójnie działający, który zwęża widoczność porów i matuje skórę każdego dnia. Usuwa aż 77% nadmiaru sebum i zapewnia długotrwały efekt matujący. Pomaga głęboko oczyścić skórę i polepsz jej wygląd. Preparat posiada zapach mandarynki i limonki.

Visibly Clear, Pore & Shine Daily Scrub - Peeling do twarzy stosowanie 

Peeling należy stosować raz dziennie wmasowując go w wilgotną skórę twarzy. Następnie należy wszystko dokładnie spłukać. Należy unikać kontaktu peelingu z oczami. Gdy preparat dostanie się do oczy, należy je dokładnie przemyć wodą. Preparat nadaje się tylko do użytku zewnętrznego.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Visibly Clear, Pore & Shine Daily Scrub

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."