Ulotka Zdrowia
Visibly Clear Pink Grapefruit - kremowa emulsja

Visibly Clear Pink Grapefruit - kremowa emulsja

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Neutrogena
  • Pojemność: 50 ml
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Visibly Clear Pink Grapefruit

Neutrogena Visibly Clear® Pink Grapefruit Oil-Free Moisturiser – krem nawilżający do twarzy to preparat o świeżym zapachu przeznaczony do codziennego użytku. Pozwala uzyskać piękną i zdrową skórę.

Visibly Clear Pink Grapefruit  Spełnia trzy funkcje:

  • nawilża – posiada lekką formułę oil free, która zapewnia 24-godzinne nawilżenie bez zatykania porów. Krem szybko się wchłania pozostawiając miękką i gładką skórę,
  • oczyszcza – krem został wzbogacony o technologię MicroCare, która redukuje istniejące wypryski i zapobiega powstawaniu nowych. W znaczący sposób poprawia wygląd cery,
  • odświeża – lekka formuła z dodatkiem różowego grejpfruta dba o nawilżenie i pobudza zmysły. Daje uczucie świeżości.

Przed nałożeniem kremu należy zastosować na twarz peeling. Następnie należy nałożyć krem na skórę szyi i twarzy. Krem należy stosować codziennie rano i wieczorem. Należy unikać kontaktu kremu z oczami. Jeżeli dojdzie do kontaktu z oczami, należy przemyć je wodą.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Visibly Clear Pink Grapefruit

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."