Ulotka Zdrowia
Visibly Clear Pink Grapefruit Cream Wash - kremowy żel

Visibly Clear Pink Grapefruit Cream Wash - kremowy żel

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Neutrogena
  • Pojemność: 150 ml
  • Postać: żel
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Visibly Clear Pink Grapefruit Cream Wash

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Cream Wash – kremowy żel do mycia twarzy, który można stosować na co dzień. Wzbogacony został o technologię MicroCare, która pozwala na głębokie oczyszczenie skóry. Usuwa brud, sebum i wszelkie zanieczyszczenia, które są przyczyną pojawiania się wyprysków oraz wągrów. Preparat łagodnie oczyszcza skórę bez jej wysuszania. Zawiera dodatek w postaci różowego grejpfruta, który pobudza zmysły i daje uczucie świeżości. Produkt był testowany dermatologiczny. Jest przeznaczony także do skóry wrażliwej.

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Cream Wash – kremowy żel do mycia twarzy

Żel należy rano i wieczorem wmasowywać w wilgotną skórę twarzy. Następnie twarz należy bardzo dokładnie spłukać. Należy unikać kontaktu żelu z oczami. Jeżeli dojdzie do kontaktu z oczami, należy przemyć je wodą. Preparat nadaje się tylko do użytku zewnętrznego.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Visibly Clear Pink Grapefruit Cream Wash

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."