Ulotka Zdrowia
Visaxinum - Dla osób z cerą trądzikową

Visaxinum - Dla osób z cerą trądzikową

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Visaxinum

Visaxinum to suplement diety wykazujący działanie oczyszczające, ochronne, antyoksydacyjne. Pomaga utrzymać zdrową skórę.

Głównymi składnikami preparatu są:

  • Wyciąg z ziela fiolka trójbarwnego – dba od wewnątrz o prawidłowy wygląd skóry i jej zdrowie. Poprawia kondycję skóry suchej.
  • Wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego – ochrania komórki przed wolnymi rodnikami, pomaga usuwać zbędne produkty przemiany materii z organizmu, wykazuje właściwości przeciwutleniające.
  • Wyciąg z liści zielonej herbaty – chroni organizm przed szkodliwym wpływem wolnych rodników.
  • Cynk – utrzymuje prawidłowy metabolizm węglowodanów i syntezuje DNA, prawidłowo metabolizuje tłuszcze i bierze udział w podziale komórki. Chroni także komórki przed stresem oksydacyjnym.
  • Witamina B6 – pomaga w syntezie cysteiny i utrzymuje prawidłowy metabolizm energetyczny.
  • Witamina PP – utrzymuje prawidłowy stan błon śluzowych i zdrowie skóry.

Preparat dostępny jest w postaci tabletek.

Visaxinum Składniki:

celuloza (subst. wypełniająca), wyciąg z ziela bratka trójbarwnego, glukonian cynku, wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego, laktoferyna, hydroksypropylometyloceluloza (subst. glazurująca), amid kwasu nikotynowego, wyciąg suchy z liści zielonej herbaty, dwutlenek tytanu (barwnik), sole magnezowe kwasów tłuszczowych (subst. glazurująca), dwutlenek krzemu (subst. wypełniająca), chlorowodorek pirydoksyny, hydroksypropyloceluloza (subst. glazurująca), wosk biały i wosk Carnauba (subst. glazurujące). Produkt zawiera dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniu powyżej 10 mg/kg lub 10 mg/l w przeliczeniu na SO2. Produkt zawiera mleko i produkty pochodne (łacznie z laktozą).

Składniki 1 tabletka % zalecanego dziennego spożycia
Wyciąg z fiołka trójbarwnego (mg) 150  -
Laktoferyna (mg) 20  -
Wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego (mg) 70  -
Wyciąg z liści zielonej herbaty (mg) 10  -
Cynk (mg) 15 150 %
Niacyna - witamina PP (mg ekwiwalentu niacyny) 18 113 %
Witamina B6 (mg) 2 143 %

Skorzystaj z naszego poradnika:

Jadwiga D

Jadwiga D, Dermatolog

Od 19 lat specjalizuje się w dermatologi i problemach skórnych.


Opinie Visaxinum

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."