Ulotka Zdrowia
Vialafil CR Gel - Poprawia erekcję i wydłuża stosunek

Vialafil CR Gel - Poprawia erekcję i wydłuża stosunek

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Pojemność: 30 ml
  • Postać: żel
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Vialafil CR Gel

Vialafil – CR Gel to preparat zwiększający męskie możliwości seksualne. Pomaga przywrócić pełnię sił witalnych, gdy tylko są one potrzebne. Preparat został opracowany na bazie naturalnych składników i ekstraktów, które pobudzają tkanki penisa oraz przeciwdziałają przedwczesnemu wytryskowi.

Preparat pobudza przepływ krwi do tkanek penisa i poprawia cyrkulację krwi w męskich organach. Dodatkowo wpływa na uprzyjemnienie stosunku i podnosi satysfakcję seksualną.

Głównymi składnikami preparatu Vialafil – CR są:

  • tlenek azotu – wspomaga zdolność seksualną. Pomaga naprawiać wszelkie dysfunkcje seksualne i zwiększa zdolność do osiągnięcia erekcji,
  • L-arginina - zwiększa żywotność i ruchliwość plemników, wspomaga leczenie bezpłodności.
Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Vialafil CR Gel

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."