Ulotka Zdrowia
Valerin soft - Pomagają utrzymać pozytywny nastrój

Valerin soft - Pomagają utrzymać pozytywny nastrój

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »



Opis i skład produktu Valerin soft

Valerin soft to suplement diety zmniejszający napięcie, ułatwiający odprężenie oraz pomagający utrzymać odpowiedni nastrój.

Głównymi składnikami preparatu są:

  • Wyciąg z ziela melisy – utrzymuje pozytywny nastrój, zmniejsza napięcie, wpływa na jakość snu.
  • Wyciąg z korzenia gorczycy – pozytywnie wpływa na fizyczne i umysłowe zmęczenie.
  • Magnez – wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego oraz utrzymuje na odpowiednim poziomie funkcje poznawcze. Zmniejsza uczucie zmęczenia.

Preparat dostępny jest w postaci drażetek. Osoby dorosłe mogą przyjąć 1-2 drażetki trzy razy dziennie, a dzieci powyżej 6 roku życia jedną drażetkę 3 razy dziennie. Jeżeli występują trudności z zasypianiem, można przyjąć suplement pół godziny przed snem: osoby dorosłe mogą wziąć 2 drażetki, a dzieci powyżej 6 roku życia jedną drażetkę. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Preparatu nie należy przyjmować jeżeli występuje uczulenie na którykolwiek z jego składników. Nie powinny go przyjmować osoby kierujące pojazdami i maszynami, a także nie jest wskazane jego łączenie z innymi środkami uspokajającymi i nasennymi. Kobiety w ciąży i karmiące piersią nie powinny go stosować.

Valerin soft Składniki:

Cukier, wyciąg suchy z ziela melisy, skrobia ryżowa, talk (substancja glazurująca), tlenek magnezu, celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), wyciąg suchy z korzenia goryczki żółtej, poliwinylopirolidon (substancja wiążąca), fosforan diwapniowy (substancja wypełniająca), guma arabska (substancja zagęszczająca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), stearynian magnezu (substancja glazurująca), brąz HT (barwnik), wosk Carnauba (substancja glazurująca).

Składniki 3 drażetki 6 drażetek
Wyciąg z ziela melisy 300 mg 600 mg
Wyciąg z korzenia goryczki 67,5 mg 135 mg
Magnez 90 mg (24%*) 180 mg (48%*)

*% zalecanego dziennego spożycia.


Opinie Valerin soft

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."