Ulotka Zdrowia
Valerin Sen - Na trudności z zasypianiem

Valerin Sen - Na trudności z zasypianiem

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 20 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Valerin Sen

Valerin Sen to suplement diety pomagający uzyskać stan odprężenia i wyciszenia organizmu. Ułatwia zasypanie i poprawia jakość snu. Wpływa pozytywnie na funkcjonowanie organizmu.

Głównymi składnikami preparatu są:

  • Wyciąg z ziela melisy – utrzymuje pozytywny nastrój, zmniejsza napięcie, wpływa na jakość snu.
  • Magnez i witamina B6 – wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego oraz utrzymuje na odpowiednim poziomie funkcje poznawcze. Zmniejsza uczucie zmęczenia.
  • Wyciąg z szyszek chmielu – działa kojąco i zapewnia spokojny sen.
  • L-teanina, L-tryptofan, kwas gamma-aminomasłowy – związki należące do grupy aminokwasów.
  • Wyciąg z krokusa uprawnego – pomaga utrzymać równowagę emocjonalną i pozytywny nastrój.

Preparat dostępny jest w postaci tabletek. Osoby dorosłe mogą przyjąć 1-2 tabletki około jednej godziny przed snem. Należy popić je wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Preparatu nie należy stosować jeżeli występuje uczulenie na którykolwiek z jego składników. Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią przed decyzją o jego stosowaniu powinny skonsultować się z lekarzem.

Valerin Sen Składniki:

Węglan magnezu, skrobia kukurydziana, celuloza mikrokrystaliczna (subst. wypełniająca), L-teanina, wyciąg z ziela melisy, wyciąg z szyszek chmielu, L-tryptofan, kwas gamma-aminomasłowy, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (subst. glazurująca), wyciąg z krokusa uprawnego, hydroksypropylometyloceluloza (subst. galzurująca), dwutlenek krzemu (subst. przeciwzbrylająca), dwutlenek tytanu (barwnik), hydroksypropyloceluloza (subst. galzurująca), chlorowodorek pirydoksyny, indygotyna (barwnik), czerń PN (barwnik), wosk pszczeli i wosk Carnauba (subst. glazurujace).

Składniki 1 tabletka 2 tabletki
Wyciąg z ziela melisy 50 mg 100 mg
Wyciąg z szyszek chmielu 50 mg 100 mg
L-teanina 60 mg 120 mg
L-tryptofan 50 mg 100 mg
Kwas gamma-aminomasłowy (GABA) 25 mg 50 mg
Wyciąg z krokusa uprawnego (szafran) 10 mg 20 mg
Witamina B6 0,7 mg (50%)* 1,4 mg (100%)*
Magnez 56 mg (15%)* 112 mg (30%)*

*% zalecanego dziennego spożycia.


Opinie Valerin Sen

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."