Ulotka Zdrowia
Valerin max - Tabletki powlekane lek uspokajający

Valerin max - Tabletki powlekane lek uspokajający

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 10 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Valerin max

Valerin max to lek roślinny o działaniu uspokajającym, który łagodzi stany napięcia nerwowego i uczucia niepokoju. Dostępny jest w formie tabletek. Preparatu nie należy stosować, jeżeli występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Nie jest to lek wskazany dla dzieci poniżej 12 roku życia.

Valerin max skład:

Substancją czynną leku jest wyciąg wodno-alkoholowy z korzenia kozłka, suchy w ilości 360 mg w połączeniu z nośnikami (30%). Nośnikami są maltodekstryna (29%) i krzemionka koloidalna (1%). Ekstrahent: etanol 60% (v/v). Ponadto lek zawiera: Rdzeń tabletki: skrobia kukurydziana, wapnia wodorofosforan bezwodny, sodu laurylosiarczan, laktoza jednowodna, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian. Otoczka kapsułki: hypromeloza, hydroksypropyloceluloza, brąż HT E155, Capol 1295 (wosk biały pszczeli i wosk karnauba).


Opinie Valerin max

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."