Ulotka Zdrowia
Valerin forte - Lek roślinny uspokajający

Valerin forte - Lek roślinny uspokajający

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Valerin forte

Valerin forte to lek roślinny o działaniu uspokajającym, który łagodzi stany napięcia nerwowego i niepokoju, a także pomaga zwalczyć problemy z zasypianiem. Dostępny jest w formie drażowanych tabletek.

Preparatu nie należy stosować, jeżeli występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Nie jest to lek wskazany dla dzieci poniżej 12 roku życia, a także przez osoby kierujące pojazdami i obsługujące różnego rodzaju maszyny.

Valerin forte skład:

Jedna tabletka drażowana zawiera 200mg wyciągu suchego z korzenia kozłka lekarskiego, etanol 70% oraz substancje pomocnicze w tym laktozę jednowodną i sacharozę, skrobia ziemniaczana, magnezu stearynian, laurylosiarczan sodu, krzemionka koloidalna.


Opinie Valerin forte

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."