Ulotka Zdrowia
UroFuraginum - Lek na drogi moczowe 30szt

UroFuraginum - Lek na drogi moczowe 30szt

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Adamed
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu UroFuraginum

UroFuraginum to preparat dostępny w formie tabletek, który zalecany jest osobom, u których pojawiło się zakażenie dolnych dróg moczowych.

Środek nie powinien być przyjmowany przez osoby, które mają uczulenie na którykolwiek ze składników leku. Nie jest również zalecany kobietom w I trymestrze ciąży, w okresie donoszonej ciąży i po porodzie. Nie powinny go również stosować dzieci do 3 miesiąca życia, osoby z niewydolnością nerek oraz cukrzycy.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie UroFuraginum

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."