Ulotka Zdrowia
Urofort - Leki naturalne 100 g płyn doustny

Urofort - Leki naturalne 100 g płyn doustny

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Urofort

Urofort to płyn doustny zalecany do stosowania w przypadku wystąpienia łagodnych i nawracających zakażań dróg moczowych, które objawiającą się pieczeniem podczas oddawania moczu lub częstym oddawaniem moczu u kobiet. Lek zwiększa ilość oddawanego moczu i wpływa na prawidłowy przepływ w drogach moczowych. Łagodzi wszelkie dolegliwości, które pojawiają się w układzie moczowym.

Urofort - dawkowanie i zalecania 

Osoby dorosłe mogą przyjmować 8 ml preparatu dwa razy dziennie. Należy odmierzyć pojedynczą dawkę preparatu poprzez przelanie leku z butelki na miarkę, a następnie uzupełnić miarkę wodą lub sokiem owocowym. W razie potrzeby, preparat można popić wodą. Lek należy przyjmować po posiłku.

Urofort - przeciwwskazania 

Nie należy podawać środka osobom poniżej 18 roku życia. Leku nie należy stosować dłużej niż przez 7 dni. Jeżeli po 4 dniach stosowania objawy nie ustąpią lub się nasilą, należy skontaktować się z lekarzem. Preparat nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Środek należy przechowywać w temperaturze nie wyższej niż 25 stopni Celsjusza. Należy go przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Opinie Urofort

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."