Ulotka Zdrowia
Ultra Slim - Bezpieczny suplement na odchudzanie

Ultra Slim - Bezpieczny suplement na odchudzanie

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Pojemność: 120 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Ultra Slim

Każda kobieta dobrze wie, że żadną sztuką jest zacząć odchudzanie. Trzeba jednak umieć wytrwać w postanowieniu. Wiele z nas przeżyło efekt jojo po zakończonej morderczej diecie. Aby tego uniknąć, warto rozpocząć stosowanie Ultra Slim.

Dostępne na polskim rynku suplementy diety wymagają dużej dyscypliny od kobiet, które decydują się na ich stosowanie. Wymuszają określoną formę diety oraz zalecają codzienną aktywność fizyczną. Producenci tych suplementów ostrzegają, że efektów nie da się uzyskać bez diety i ćwiczeń. Niestety, ale pęd w jakim żyjemy, ciągły stres nie sprzyja utrzymywaniu diety oraz regularnym ćwiczeniom.

Naukowcy bardzo długo szukali skutecznego sposobu na odchudzanie zawartego w jednej pigułce. Po wielu latach udało się stworzyć niesamowitą metodę odchudzającą – UltraSlim. Jednym ćwiczeniem, na jakie kobieta będzie narażona, będzie gimnastyka rąk. Trzeba będzie po prostu sięgać po tabletki i połykać je. Takie „ćwiczenie” będzie trwało zaledwie 7 sekund.

Działanie tabletek Ultra Slim

Działanie Formuła UltraSlim została opracowana na bazie silnie działających składników. Działa ona na cztery sposoby. Po pierwsze, powstrzymuje odkładanie tłuszczu w komórkach. Jest to podstawa odchudzania. Bez tego nie jest możliwe pozbycie się zbędnych kilogramów. Aby mieć pewność, że zbędne kilogramy już nigdy nie powrócą, w preparacie została zastosowana podwójna ochrona. Zastosowano następujące składniki:

  • Tyrozynę – zmniejsza apetyt i hamuje wchłanianie tłuszczów. Tłuszcz przelatuje jedynie przez układ pokarmowy, a nie zatrzymuje się w nim. Ponadto, będziemy mieli lepszą sprawność fizyczną oraz odczuwalne będzie mniejsze zmęczenie. Składnik ten po prostu spala zalegające kilogramy,
  • Piperyna – jest to pożeracz tłuszczu. Zwiększa wydzielanie soków trawiennych poprzez pobudzanie zakończeń nerwowych. Pozwala to na łatwe trawienie. Piperyna ma bardzo duży wpływ na rozpad komórek tłuszczowych. Jest to skuteczna broń w walce z otyłością.

Po drugie, UltraSlim rozbije komórki tłuszczowe. Jest to możliwe dzięki zawartym w nim naturalnym aktywatorom metabolicznym, które budzą z uśpienia komórki tłuszczowe. Preparat jest w stanie oderwać cząsteczki tłuszczu w taki sposób, aby mogły zostać doprowadzone do mitochondriów, czyli komórek spalania.

Po trzecie, preparat rozpędza metabolizm i zwiększa tempo spalania. Jest to możliwe dzięki zawartemu w UltraSlim ekstraktowi z zielonej herbaty, który jest bogaty w antyoksydanty. Preparat zawiera również kofeinę oraz EGCG, które wspomagają utlenianie tłuszczów i termoogenezę. Preparat likwiduje zapasowy tłuszcz i szybko przenosi wolne kwasy tłuszczowe do mitochondriów. Potrzeba dzięki temu znacznie mniej wysiłku do spalania zbędnych kilogramów. Nie trzeba męczących ćwiczeń, aby osiągnąć spodziewane rezultaty. Działanie ekstraktu z zielonej herbaty wzmacnia ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, który ma wpływ na usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii, przyspiesza metabolizm węglowodanów i tłuszczów.

Po czwarte, UltraSlim przestawia organizm na pozyskiwanie energii z tkanek tłuszczowych. Oszukuje w pewien sposób organizm. Uwalnia hormony, które podnoszą poziom przekaźnika komórkowego cAMP. Dzięki temu, możliwe jest gwałtowne spalanie i odchudzanie bez intensywnych ćwiczeń.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Ultra Slim

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."