Ulotka Zdrowia
Tymianek i podbiał - Pastylki do ssania, 24 szt DOZ

Tymianek i podbiał - Pastylki do ssania, 24 szt DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 24 pastylki
  • Postać: tabletki do ssania
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Tymianek i podbiał

Tymianek i podbiał, pastylki do ssania, 24 szt. pomaga zwalczać problemy z gardłem i strunami głosowymi. Niweluje kaszel i stan obniżonej odporności. Suplement diety mogą stosować dzieci od 12 roku życia.

Zawiera połączenie ekstraktu z tymianku, podbiału oraz specjalnie skomponowanych 20 ziół. Na dzień można zastosować do czterech pastylek. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Suplement diety nie jest wskazany dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Nie powinien być również stosowany przez osoby wykazujące nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Osoby chore na nadciśnienie powinny uważać podczas ich stosowania, ponieważ w składzie znajduje się lukrecja. 

Zawartość składników aktywnych:

Zawartość 1 pastylka 4 pastylki
Wyciąg z tymianku 67,5 mg* 270 mg*
Wyciąg z podbiału 67,5 mg* 270 mg*
Wyciąg z 20 ziół 5 mg* 20 mg*

* zalecane dzienne spożycie nie zostało ustalone

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Tymianek i podbiał

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."