Ulotka Zdrowia
True Whey - Suplement białkowy Myprotein

True Whey - Suplement białkowy Myprotein

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu True Whey

True Whey to suplement białkowy, który powstał po to, aby pomóc zwiększać masę mięśniową bez zyskiwania tkanki tłuszczowej. Jest to połączenie koncentratów i izolatu białka serwatkowego, które w swoim składzie zawiera znikome ilości tłuszczu, zero cukrów i niewielką ilość węglowodanów.

Przyswajalność preparatu znajduje się na wysokim poziomie, dzięki zawartości Digezyme®, który stanowi mieszkankę enzymów trawiennych o silnym działaniu. Zmniejszone zostaje uczucie wzdęć i dyskomfortu w żołądku, które towarzyszy bardzo często osobom przyjmującym odżywki białkowe. Ponadto, preparat zawiera również Lactospore®, czyli probiotyk wspomagający trawienie.

Preparat jest bardzo łatwy w przygotowaniu. Nie pieni się i można go łatwo zmiksować. Jedną łyżeczkę True Whey czyli około 25 gram należy dodać do 150-250 mln wody lub mleka odtłuszczonego i wszystko razem zmieszać. Preparat należy spożywać 2-3 razy na dzień dla osiągnięcia zadowalających efektów. Warto podkreślić, że środek mogą stosować osoby będące na diecie wegetariańskiej.

Zawartość w porcji 25g:
wartość energetyczna (kJ/kcal): 409/98
tłuszcze: 1,6g
w tym nasycone: 0,0g
węglowodany: 1,7g
w tym cukry: 1,5g
białko: 18,7g
sól: 0,1g

Zawartość w porcji 100g:
wartość energetyczna(kJ/kcal): 1636/392
tłuszcze: 6,4g
w tym nasycone: 0,0g
węglowodany: 6,8g
w tym cukry: 6,0g
białko: 74,8g
sól: 0,4g

Informacje dotyczące wartości odżywczych opracowano w oparciu o wersję truskawkową. W przypadku innych wersji smakowych mogą występować nieznaczne różnice.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie True Whey
Kloc
Ocena produktu

Jak z rozpuszczalnością ? Nie zostają żadne grudki ? ktoś coś więcej może powiedzieć ?


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."