Ulotka Zdrowia
Trivagin - żel do leczenia infekcji okolic intymnych

Trivagin - żel do leczenia infekcji okolic intymnych

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Verco
  • Pojemność: 30 ml
  • Postać: maść
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Trivagin

Trivagin to żel stosowany w leczeniu infekcji okolic intymnych. Łagodzi objawy infekcji bakteryjnych i grzybiczych, którym towarzyszy świąd, pieczenie, zaczerwienienie oraz podrażnienie. Preparat można stosować wspomagająco w leczenia zapalenia sromu różnego pochodzenia, w tym grzybiczego i bakteryjnego, cukrzycy i chorób wyniszczających, sprzyjających rozwojowi zakażeń grzybiczych, połogu i menopauzy, antybiotykoterapii, antykoncepcji, uczulenia na środki piorące, bieliznę czy dezodoranty, wtórnego zapalenia sromu spowodowanego przesadną higieną lub profilaktycznie w sytuacji utrudnionego dostępu do właściwej higieny.

Trivagin żel - zalecenia i dawkowanie 

Przed zastosowaniem żelu należy dokładnie umyć i osuszyć miejsca intymne. Należy rozprowadzić niewielką ilość żelu na zewnętrzną część narządów płciowych. Stosować 2-3 razy na dzień. Po zastosowaniu żelu należy dokładnie umyć ręce. Preparat mogą stosować kobiety oraz dzieci powyżej 3 roku życia.

Trivagin żel - przeciwwskazania

Preparatu nie mogą stosować osoby, u których występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Nie należy nakładać żelu na uszkodzone miejsca.

Środek należy przechowywać w temperaturze nie większej niż 25 stopni Celsjusza. Nie należy go zamrażać ani przechowywać w lodówce.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Trivagin

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."