Ulotka Zdrowia
Trivagin - Doustne bakterie kwasu mlekowego dla kobiet

Trivagin - Doustne bakterie kwasu mlekowego dla kobiet

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Verco
  • Pojemność: 20 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Trivagin

Trivagin doustne bakterie kwasu mlekowego dla kobiet to suplement diety pozwalający uzupełnić prawidłową florę bakteryjną. Zawiera 3 mld komórek bakterii kwasu mlekowego. Może być stosowany w trakcie ciąży i połogu w celu uzupełnienia diety w kwas mlekowy. Może być podawany również w trakcie częstych podróży i zmiany miejsca pobytu, przy częstym korzystaniu z basenu, sauny czy jacuzzi oraz w trakcie i po menstruacji.

Trivagin kapsułki - dawkowanie

1 kapsułkę preparatu należy przyjmować każdego dnia. Należy ją przyjąć w trakcie lub po posiłku, popijając niewielką ilością wody.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Trivagin

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."