Ulotka Zdrowia
Tri Creatine Malate IronCaps - Edycja limitowana 300 + 30

Tri Creatine Malate IronCaps - Edycja limitowana 300 + 30

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Iron Horse Series
  • Pojemność: 300 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Tri Creatine Malate IronCaps

Tri Creatine Malate IronCaps 300kaps +30 to produkt przeznaczony dla sportowców uprawiających sporty wytrzymałościowe i siłowe. Głównymi składnikami preparatu są:

  • kreatyna – zwiększa wydolność fizyczną podczas krótkotrwałych, ale intensywnych ćwiczeń,
  • jabłczan – zwiększa wchłanianie kreatyny.

Tri Creatine Malate IronCaps - dawkowanie

3 kapsułki preparatu należy przyjąć przed śniadaniem lub bezpośrednio przed treningiem popijając dużą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Tri Creatine Malate IronCaps

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."