Ulotka Zdrowia
Tri Creatine Malate - Potrójna dawka kreatyny BioTechUSA

Tri Creatine Malate - Potrójna dawka kreatyny BioTechUSA

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: BioTechUSA
  • Pojemność: 300 g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Tri Creatine Malate

Tri Creatine Malate to suplement diety zawierający potrójną dawkę kreatyny. W każdej porcji znajduje się 5000 mg trójjabłczanu kreatyny.  Jest to specjalna mieszanka składająca się z trzech cząsteczek kreatyny dołączonych do jednej cząsteczki kwasu jabłkowego. Połączenie to rozbijane jest przez kwasy żołądkowe, w wyniku czego uwalniana jest kreatyna. Następnie jest ona wchłaniana.

Dzięki temu, że w Twoim ciele będzie odpowiednia dawka kreatyny, będziesz wykazywał się większą sprawnością fizyczną w trakcie kolejnych krótkich, a intensywnych treningów. Korzystny efekt uzyskuje się podczas codziennego przyjmowania 3 g kreatyny.

Tri Creatine Malate - dawkowanie 

5 gramów kreatyny należy zmieszać z 200 ml wody lub soku. Należy wypić taką mieszankę na 20 minut przed treningiem.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Tri Creatine Malate

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."