Ulotka Zdrowia
Trec Flex Guard - Kompleksowa pomoc dla stawów

Trec Flex Guard - Kompleksowa pomoc dla stawów

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Trec Nutrition
  • Pojemność: 375 g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Trec Flex Guard

Trec Flex Guard to preparat zapewniający kompleksową pomoc dla stawów. Odżywia je i pozwala na skuteczną walkę z bólami kolan. Pomaga regenerować stawy i zwiększa ich mobilność. Wraz z tym preparatem do organizmu zostanie dostarczony hydrolizat kolagenu, glukozamina oraz kwas hialuronowy.

Trec Flex Guard - składniki

W składzie preparatu znajduje się także witamina C, która wspiera produkcje kolagenu. Produkt polecany jest przede wszystkim dla sportowców, którzy trenują bardzo dużo i często oraz są narażeni na kontuzje i przeciążenia.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Trec Flex Guard

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."