Ulotka Zdrowia
Travisto - Tabletki trawienie tłuszczów

Travisto - Tabletki trawienie tłuszczów

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Travisto

Travisto to suplement diety wspierający trawienie tłuszczów i zdrowie układu pokarmowego. Preparat wspomaga pracę wątroby i dróg żółciowych, wydzielanie soków trawiennych, eliminuje nadmiar gazów i reguluje pracę jelit oraz żołądka.

Głównymi składnikami preparatu są:

  • Wyciąg z mięty pieprzowej – wspomaga trawienie i prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego, pomaga zachować zdrowy żołądek.
  • Wyciąg z ziela karczocha – wpływa na prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego, wspiera detoksykację, stymuluje wydzielanie soków trawiennych, utrzymuje w zdrowiu wątrobę.
  • Ekstrakt z owoców kopru – wspiera trawienie, eliminuje nadmiar gazów, pomaga w prawidłowym trawieniu tłuszczów.
  • Wyciąg z ostryżu długiego – wspomaga funkcjonowanie przewodu pokarmowego, zapobiega gromadzeniu się tłuszczów.

Preparat dostępny jest w postaci tabletek.

Travisto Składniki:

Celuloza (substancja wypełniająca), wyciąg z ziela karczocha, wyciąg z ostryżu długiego, ekstrakt z mięty pieprzowej, hydroksypropylometyloceluloza (substancja glazurująca), ekstrakt z owoców kopru włoskiego, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja glazurująca), dwutlenek krzemu (substancja wypełniająca), hydroksypropyloceluloza (substancja glazurująca), talk (substancja glazurująca), olej roślinny, brąz HT (barwnik), wosk pszczeli i wosk carnauba (substancje glazurujące).

Składnik 2 tabletki
Wyciąg z mięty pieprzowej 100 mg
Wyciąg z ziela karczocha 240 mg
Ekstrakt z owoców kopru 40 mg
Wyciąg z ostryżu długiego 200 mg 

Opinie Travisto

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."