Ulotka Zdrowia
Tran z sardeli peruwiańskich 1000 mg - Singularis

Tran z sardeli peruwiańskich 1000 mg - Singularis

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Singularis
  • Pojemność: 120 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Tran z sardeli peruwiańskich 1000 mg

Tran z sardeli peruwiańskich 1000 mg 120 sztuk to suplement diety zawierający naturalne połączenie kwasów tłuszczowych Omega-3, którymi są DHA i EPA. Są to najważniejsi przedstawiciele rodziny kwasów Omega-3. Aktywny biologiczny tran w naturalnej postaci zawiera także witaminy A i D3. Jest także źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy Omega-3. W swoim składzie posiada również olej pochodzący z sardeli peruwiańskiej. Preparat zawiera idealne proporcje kwasów tłuszczowych 3:2 w jednej kapsułce. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia.

Tran zapewnia zdrowie całego układowi krążenia i wspomaga system nerwowy. Wzmacnia także układ immunologiczny i pomaga uregulować wagę. Oczyszcza wątrobę, wspiera prawidłowe funkcjonowanie serca i opóźnia proces starzenia się komórek. Suplement wykazuje także działanie przeciwzapalne, chroni skórę i przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia.

Tran z sardeli peruwiańskich 1000 mg - zastosowanie

Wskazaniem do stosowania suplementu diety są zaburzenia układu krążenia, intensywny wzrost dzieci i młodzieży, osłabienie wynikające z wieku lub choroby, a także pogorszenie odporności. Preparat polecany jest także po to, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia niedokrwistości serca i miażdżycy. Można go stosować także w celach profilaktycznych.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Tran z sardeli peruwiańskich 1000 mg

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."