Ulotka Zdrowia
Total Protein - Białko proteinowe Myprotein

Total Protein - Białko proteinowe Myprotein

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 2,5kg, 5kg
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Total Protein

Total Protein to preparat, dzięki któremu można każdego dnia uzupełniać braki białka w organizmie. Suplement zawiera 46 g białka w jednej porcji. Są to białka wolno przyswajalne (koncentrat mleczny), umiarkowane (białko jajeczne) i szybko przyswajalne (izolaty serwatki). Można preparat stosować na co dzień. Szczególnie polecany jest osobom, które potrzebują szybko odbudować braki białka w mięśniach, które dzięki temu ulegną szybkiej regeneracji.

W składzie preparatu znajduje się również proszek z nasion lnu, który jest źródłem kwasów tłuszczowych. Dzięki połączeniu z peptydami, suplement poprawia ogólny stan zdrowia i zwiększa wydajność systemu trawiennego.

Total Protein to preparat, z którego powinny korzystać osoby chcące zwiększyć masę mięśniową, a jednocześnie pozbyć się ze swojego ciała tłuszczu. Ponadto, będą mogły również poprawić ogólny stan swojego zdrowia.

Preparat należy stosować 2-3 razy dziennie. Należy wsypać 2-3 duże łyżki środka do 300-350 ml wody lub soku i wszystko wymieszać w shakerze.

Total Protein - Białko proteinowe Myprotein - składniki 

Zawartość w 60g:
energia: 207,9Kcal
białka (masa rzeczywista): 46,5g
węglowodany: 2,4g
tłuszcze: 2,1g

Aktywne składniki w 60g:
Mieszanka białek o spowolnionym uwalnianiu: 46,9g
Peptydy glutaminy: 4g
nasiona lnu: 1,5g

Zawartość poszczególnych składników może się nieznacznie różnić w zależności od wersji smakowej.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Total Protein
Waldek
Ocena produktu

Jaki smak polecacie najbardziej ?


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."