Ulotka Zdrowia
Tlenek magnezu 800 mg 60 kapsułek - Prozis

Tlenek magnezu 800 mg 60 kapsułek - Prozis

Ocena na podstawie 3 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Prozis
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Tlenek magnezu 800 mg 60 kapsułek

Odczuwasz permanentne zmęczenie, a twój organizm wyraźnie odczuwa spadek formy?  Nieustannie jesteś narażony na stres, a tempo życia nie pozwala na właściwie skomponowaną dietę? Tlenek Magnezu Pozis jest odpowiednim preparatem, który usunie nie tylko skutki, ale także i przyczyny wszystkich tych uciążliwości. 

Wzmocnienie organizmu Tlenek magnezu 800 mg

Magnesium Oxide Pozis to innowacyjny suplement diety opracowany pod ścisłym nadzorem laboratoryjnym. Brak właściwego poziomu magnezu w organizmie skutkuje spadkiem energii i niedoborami w działaniu układu nerwowego. Tlenek Magnezu Pozis jest najłatwiej przyswajalną formą pierwiastka, który jest prawdziwym wspomożeniem organizmu podejmującego wysiłek fizyczny i psychiczny. 

Biorący udział w metabolizmie energetycznym magnez odpowiada za syntezę białek, prawidłowe działanie mięśni oraz prawidłowy stan układu kostnego. Ma on istotny wpływ na wydolność fizyczną, a także koncentrację. 

Tlenek Magnezu Pozis - precyzyjne działanie

Rekomendowana dawka Tlenku Magnezu Pozis całkowicie pokrywa dobowe zapotrzebowanie organizmu na minerał. Do najistotniejszych korzyści płynących z suplementacji Magnesium Oxide Pozis należą:

  • wyeliminowanie zmęczenia
  • wzrost energii;
  • wzrost koncentracji i zapamiętywania;
  • wspomaganie metabolizmu energetycznego;
  • wspomaganie syntezy białek oraz zachowania równowagi elektrolitów;
  • większa odporność na stres.
Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Tlenek magnezu 800 mg 60 kapsułek
Janek
Ocena produktu

Stosuje regularnie już drugie opakowanie. Najważniejsze to że jest obecnie brak skurczy


Hanek
Ocena produktu

Magnez jest zawsze dobrze stosować.


Marta
Ocena produktu

Zawsze w komplecie z Omega 3 od Prozis


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."