Ulotka Zdrowia
Thermopure - Silny spalacz tłuszczu Myprotein

Thermopure - Silny spalacz tłuszczu Myprotein

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 90/180 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Thermopure

Thermopure to suplement powstały na bazie wielu składników wspomagających organizm. Przyda się osobom płci żeńskiej i męskiej, które mają wiele obowiązków w pracy, takim, które uprawiają intensywny sport oraz tym, których organizm potrzebuje bardzo dużo energii, mocy i skupienia do osiągania celów.

Każda porcja preparatu zawiera witaminy z grupy B, 120mcg z chromu (jak pikolinian chromu) 150mg kofeiny, 375 mg ekstraktu z zielonej herbaty, 200 mg L-tyrozyny, 125 mg L-teaniny i odrobinę pieprzu cayenne w proszku.

Najlepsze efekty uzyskasz przyjmując 3 kapsułki preparatu 60 minut przed rannym treningiem, najlepiej na czczo. Tabletki należy popić szklanką wody lub soku. Oczywiście, jest również możliwość przyjmowania preparatu w ciągu dnia, według potrzeb, po jednej kapsułce rano, w południe i wieczorem.

Preparat nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, a także nie powinny go przyjmować dzieci. W jednej porcji preparatu czyli w 3 kapsułkach znajduje się 150 g. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Preparat ten nie został przygotowany w oparciu o wegetariańskie zasady.

Thermopure - Silny spalacz tłuszczu - zawartość odżywcza 

Zawartość w porcji (3 kapsuły):
polifenole (z wyciągu z herbaty zielonej [standardowa zawartość polifenoli mierzona metodą spektrometrii ultrafioletowej to 95%, 50% galusanu epigallokatechiny oddzielono metodą wysokosprawnej chromatografii cieczowej]): 356,25mg
mieszanka termogeniczna (kofeina, ketony malinowe, proszek cayenne (30,000-50,000 w skali Scolville'a): 300mg
L-tyrozyna: 200mg
L-teanina: 125mg
witamina B6 (jako wodorochlorek pirydoksyny): 5mg
bioperyna: 5mg
chrom (jako pikolinian chromu): 120µg
witamina B12: 21µg

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Thermopure

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."