Ulotka Zdrowia
Thermo Pump 2.0 360g - Suplement przedtreningowy

Thermo Pump 2.0 360g - Suplement przedtreningowy

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Thermo Pump 2.0 360g

Thermo Pump 2.0 360g to przedtreningowy suplement diety, który przeznaczony jest dla sportowców uprawiających sporty siłowo-wytrzymałościowe. Przeznaczony do spalania tkanki tłuszczowej w trakcie treningu siłowego lub aerobowego. Środek zawiera substancje słodzące.

Preparat dostępny jest w tropikalnym smaku.

Thermo Pump 2.0 360g - dawkowanie

1 porcję, czyli 12 g preparatu, czyli 2 miarki należy rozpuścić w szklance wody i wypić 20 minut przed treningiem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Thermo Pump 2.0 360g

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."