Ulotka Zdrowia
Thermo Lizzer - Wspomaga redukcją tkanki tłuszczowej

Thermo Lizzer - Wspomaga redukcją tkanki tłuszczowej

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Iron Horse Series
  • Pojemność: 120 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Thermo Lizzer

Thermo Lizzer 120 KAPS. to suplement diety wspomagający redukcję tkanki tłuszczowej.

Najlepsze efekty uzyskasz przyjmując preparat dwa razy dziennie po 2 kapsułki. Najlepiej rano i w południe, w dalekiej odległości od posiłków. Każdorazowo preparat należy popić szklanką wody. Nie należy przekraczać zalecanej dawki, czyli 4 kapsułek na dzień.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Thermo Lizzer

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."