Ulotka Zdrowia
Thermo Drine PRO - Wysoka zawartość kofeiny 260 mg

Thermo Drine PRO - Wysoka zawartość kofeiny 260 mg

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: BioTechUSA
  • Pojemność: 90 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Thermo Drine PRO

Thermo Drine PRO to suplement przeznaczony dla sportowców. Formuła składa się z 15 cennych wyciągów roślinnych. W jego składzie znajdują się m.in.:

Thermo Drine PRO - dawkowanie

Preparat został opracowany na bazie bezpiecznych składników. Najlepsze efekty uzyskasz przyjąć jedną kapsułkę dwa razy na dzień. Każdą tabletkę należy popić dużą ilością wody.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Thermo Drine PRO

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."