Ulotka Zdrowia
Theraflu Przeziębienie - Zwalcza pierwsze objawy grypy

Theraflu Przeziębienie - Zwalcza pierwsze objawy grypy

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: GlaxoSmithKline
  • Pojemność: 10 sztuk
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Theraflu Przeziębienie

Theraflu Przeziębienie to preparat, który zwalcza pierwsze objawy przeziębienia, czyli katar, zatkany nos, ból głowy, ból mięśni i gorączkę.

Preparat mogą stosować dzieci powyżej 15 roku życia, osoby dorosłe oraz osoby starsze. Jedną saszetkę preparatu należy przyjąć co 4-6 godzin. Nie należy stosować więcej niż czterech saszetek na dobę. Leku nie należy stosować dłużej niż przez 3 dni. Jeżeli objawy po tym czasie nie ustąpią, należy zgłosić się do lekarza.

Stosując kurację tym lekiem należy unikać innych substancji, które zawierają podobne składniki, ponieważ jest możliwość ich przedawkowania.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Theraflu Przeziębienie

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."