Ulotka Zdrowia
Theraflu Max Grip - Siła w walce na grypę

Theraflu Max Grip - Siła w walce na grypę

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: GlaxoSmithKline
  • Pojemność: 10 sztuk
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Theraflu Max Grip

Theraflu Max Grip to preparat, który pomoże nam stoczyć skuteczną walkę z grypą. Dostarcza maksymalną podwójną dawkę substancji aktywnych, które pomogą zwalczyć najbardziej uciążliwe objawy grypy. Lek jest dostępny bez recepty.

Osoby dorosłe oraz dzieci powyżej 12 roku życia mogą przyjmować jedną saszetkę leku co 4-6 godzin. Nie należy stosować więcej niż czterech saszetek na dobę. Preparatu nie należy podawać dzieciom poniżej 12 roku życia. Nie należy leku stosować dłużej niż przez 3 dni. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki ani nie stosować preparatu częściej niż co 4 godziny.

Stosując kurację tym lekiem należy unikać innych substancji, które zawierają podobne składniki, ponieważ jest możliwość ich przedawkowania.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Theraflu Max Grip

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."