Ulotka Zdrowia
Theraflu kaszel - Hamuje odruch kaszlu

Theraflu kaszel - Hamuje odruch kaszlu

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: GlaxoSmithKline
  • Pojemność: 100 ml
  • Postać: syrop
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Theraflu kaszel

Theraflu kaszel to preparat, który hamuje odruch kaszlu i leczy kaszel różnego pochodzenia.

Lek można stosować bez konsultacji z lekarzem przez tydzień. Dzieci od 3 do 6 roku życia mogą przyjmować 5 ml syropu 3 razy na dzień. Dzięki między 6 a 12 rokiem życia mogą przyjmować 10 ml syropu 3 razy na dzień. Dzieci powyżej 12 roku życia mogą przyjmować 15 ml syropu 3 razy na dzień, a osoby dorosłe 15 ml syropu 4 razy na dzień. Syrop można stosować zarówno w dzień, jak i w nocy.

Lek nie powinien być stosowany w połączeniu z lekami przeciwkaszlowymi jednocześnie, ponieważ może prowadzić do zalegania wydzieliny w płucach. Nie należy go podawać dzieciom poniżej 3 roku życia.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Theraflu kaszel

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."