Ulotka Zdrowia
Theraflu ExtraGRIP - Na grypę i przeziębienie

Theraflu ExtraGRIP - Na grypę i przeziębienie

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: GlaxoSmithKline
  • Pojemność: 14 sztuk
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Theraflu ExtraGRIP

Theraflu ExtraGRIP to preparat, który eliminuje najbardziej uciążliwe objawy grypy i przeziębienia. Pomaga zwalczyć ból głowy, gorączkę, nadmierne wydzielanie śluzu nosowego, bóle mięśni, dreszcze, bóle kostno-stawowe, kichanie i obrzęki.

Dzieci powyżej 12 roku życia oraz dorośli mogą przyjmować jedną saszetkę preparatu rozpuszczoną w szklance ciepłej wody nie częściej niż co 4-6 godzin. W ciągu doby można przyjąć do trzech saszetek. Preparat można stosować nieprzerwanie jedynie przez pięć dni. Po tym czasie, jeżeli objawy nie ustąpią, należy zgłosić się do lekarza.

Stosując kurację tym lekiem należy unikać innych substancji, które zawierają podobne składniki, ponieważ jest możliwość ich przedawkowania.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Theraflu ExtraGRIP

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."