Ulotka Zdrowia
Testolan - Naturalne sposoby zwiększania testosteronu

Testolan - Naturalne sposoby zwiększania testosteronu

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

 • Pojemność: 120 sztuk
 • Postać: kapsułki
 • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Testolan

Innowacyjnym produktem pozwalającym uzyskać więcej energii i siły do ćwiczeń, a przy tym zwiększającym libido jest Testolan. Preparat reguluje gospodarkę hormonalną u mężczyzn i dodaje energii. Spala tłuszcz i buduje masę mięśniową. Chroni organizm przed stresem oraz chorobami. Poznaj jego zbawienną moc.

Testolan jest najważniejszym męskim hormonem, który wpływa na sprawność ciała, umysłu, wytrzymałość, a także na narządy. Największe jego stężenie znajduje się w jądrach. Już po 30 roku życia jego poziom zaczyna spadać i konieczne jest jego zewnętrzne uzupełnianie. Testolan będzie w tym bardzo pomocny.

Zbyt niski poziom testosteronu w organizmie mężczyzny może spowodować obniżenie libido, zaburzenia erekcji, zmniejszenie masy ciała i siły, zwiększenie tkanki tłuszczowej, a także spowodować spadek energii życiowej. Pogorszone samopoczucie oraz rozdrażnienie również są skutkiem ubocznym niskiego poziomu testosteronu.

Wpływ Testolanu na organizm

Testolan powstał z połączenia aktywnych substancji, które wpływają pozytywnie na męski organizm. Pomagają one usunąć negatywne skutki niskiego poziomu testosteronu. Poprawia samopoczucia, a także pozytywny wpływ na wygląd będzie dodatkowymi korzyściami, jakie uda się uzyskać.

Stosując Testolan można uzyskać znacznie więcej energii, a także nie będzie problemu ze zwiększoną wytrzymałością na duży wysiłek fizyczny. Zwiększenie objętości mięśni, a przy tym jedoczesna ochrona kości będą jak najbardziej możliwe. Preparat wpływa także bardzo korzystnie na potencję, podnosi libido oraz zwiększa ruchliwość plemników.

Testolan pozwala na poprawę wszystkich ważnych dla mężczyzny aspektów. Dzięki temu mężczyzna poczucie się właściwe w swoim ciele.

Składniki Testolanu Składnikami Testolanu są:

 • Kozieradka – reguluje poziom testosteronu, obniża poziom cukru we krwi, korzystnie wpływa na libido,
 • Buzdyganek naziemny – reguluje prawidłowy poziom testosteronu, walczy z nadciśnieniem, reguluje oddawanie moczu,
 • Kwas D-Asparginowy – wzmacnia mięśnie, dodaje energii, podnosi libido,
 • Korzeń Maca – zwiększa wytrzymałość, przyspiesza budowanie mięśni, dostarcza witamin i minerałów, wpływa na libido,
 • Korzeń żeń-szenia koreańskiego – minimalizuje skutki stresu, podnosi sprawność seksualną, dodaje energii,
 • Ashwagandha – wzmacnia układ immunologiczny, reguluje gospodarkę hormonalną, wzmacnia mięsnie,
 • Nasiona granatu – źródło witamin, podnosi libido, wpływa pozytywnie na gruczoł prostaty,
 • Magnez – podnosi libido, zwiększa poziom testosteronu, dodaje energii,
 • Fosfatydyloseryna – poprawia elastyczność krwinek, wspomaga przepływ krwi, poprawia trawienie tłuszczów,
 • Witamina E – dodaje wigoru, wspomaga płodność,
 • Pieprz czarny – rozbudowuje tkankę mięśniową, zwiększa wytrzymałość i wspomaga układ odpornościowy.

Gwarancja sukcesu z Testolanem

Stosując 2 kapsułki preparatu 2 razy na dzień każdego dnia można będzie zauważyć różnicę bardzo szybko. Poziom testosteronu powędruje na odpowiedni poziom, co będzie widoczne w dobrym samopoczuciu, jak i wyglądzie ciała. Preparat na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Testolan

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."