Ulotka Zdrowia
Test ciążowy - Strumieniowy DOZ

Test ciążowy - Strumieniowy DOZ

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 1 sztuka
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Test ciążowy

Test ciążowy strumieniowy, to domowy sposób na szybkie sprawdzenie czy jest się w ciąży. Produkt jednorazowe użytku. Test ciążowy odznacza się wysoką czujnością.

Test ciążowy strumieniowy DOZ
Z jego pomocą dowiesz się w przeciągu 3 minut, czy zaszłaś w ciążę. Pomaga wykryć HCG we wczesnym etapie ciąży. Jest prosty i wygodny w użyciu. Nie wymaga zbierania moczu. Należy wprowadzić końcówkę testu pod strumień moczu na 10 sekund. Następnie, należy odczekać do 5 minut, w trakcie których na małym ekraniku pojawi się jedna bądź dwie kreski. Dwie oznaczają, że jesteś w ciąży.

Skład Test ciążowy strumieniowy DOZ

Zawartość opakowania:

– 1 test
– 1 ulotka informacyjna

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Test ciążowy
Marysia-Poznan
Ocena produktu

Sprawdzony wiargodny test ciążowy !


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."