Ulotka Zdrowia
Test ciążowy - Płytkowy DOZ

Test ciążowy - Płytkowy DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 1 sztuka
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Test ciążowy

Test ciążowy płytkowy, stanowi domowy sposób na sprawdzenie, czy kobieta jest w ciąży. Produkt jednorazowego użytku, pokazujący wynik już po 3 minutach.

Test ciążowy płytkowy DOZ

Test jest łatwy i wygodny w użyciu. W opakowaniu znajduje się test ciążowy, pojemnik na mocz, pipetka, ulotka informacyjna. Test ciążowy odznacza się wysoka czujnością. Pozwala na wykrycie obecności HCG już we wczesnym etapie ciąży. Mocz należy pobrać z pojemnika do pipetki. Należy nanieść cztery krople uzyskanej cieczy na płytkę, jak wskazuje strzałka. Po trzech minutach można odczytać wynik.

Test ciążowy płytkowy DOZ

Zawartość opakowania:

– 1 test
– 1 pipetka
– 1 pojemnik na mocz
– 1 ulotka informacyjna

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Test ciążowy

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."