Ulotka Zdrowia
Termometr elektroniczny z elastyczną końcówką DOZ

Termometr elektroniczny z elastyczną końcówką DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 1 sztuka
  • Postać: urządzenie
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Termometr elektroniczny z elastyczną końcówką DOZ

Termometr elektroniczny z elastyczną końcówką, 1 szt. pozwala na szybkie i bezproblemowe zmierzenie temperatury ciała.

Termometr jest wodoodporny. Wyposażony jest w duży wyświetlacz oraz zapamiętuje ostatni wykonany nim pomiar. Dzięki elastycznej końcówce, pomiar temperatury może zostać wykonany w ustach, pod pachą oraz w odbycie. Dostępny jest w trzech kolorach, dobieranych losowo podczas składania zamówienia.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Termometr elektroniczny z elastyczną końcówką DOZ

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."