Ulotka Zdrowia
Taurine 900 - Silna formuła regeneracyjna

Taurine 900 - Silna formuła regeneracyjna

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Trec Nutrition
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Taurine 900

Taurine 900 to preparat zawierający krystalicznie czystą taurynę, która zwiększa aktywność umysłową i fizyczną organizmu. Wykazuje silne działanie antykataboliczne i psychostymulujące. Przydaje się to podczas długotrwałych ćwiczeń lub diety redukcyjnej. Tauryna zwiększa bilans azotowy organizmu i ogranicza rozpad białek mięśniowych.

Taurine 900 - działanie i przeciwwskazania 

Przeciwdziała objawom zmęczenia i przetrenowania. Preparat pomaga zwiększyć wydolność i wytrzymałość u ciężko trenujących sportowców.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Taurine 900

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."