Ulotka Zdrowia
Tabletki do ssania nicorette® - Coolmint 20 tabletek

Tabletki do ssania nicorette® - Coolmint 20 tabletek

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: McNeil AB
  • Pojemność: 20 sztuk
  • Postać: tabletki do ssania
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Tabletki do ssania nicorette®

Tabletki do ssania nicorette® Coolmint to preparat, który w miarę rozpuszczania się, uwalnia odpowiednią terapeutyczną dawkę nikotyny. Pomaga zaspokoić potrzebę zapalenia papierosa. Tabletki posiadają miętowy smak. Dzięki temu, zapewniają odpowiednie orzeźwienie. Idealnie sprawdzają się, kiedy nie możesz lub nie chcesz zapalić – np. w obecności dzieci, w pracy czy w pociągu.

Tabletki do ssania nicorette - dawkowanie

Tabletki należy stosować za każdym razem, gdy pojawi się głód nikotynowy. Na dzień, można przyjmować od 8 do 12 tabletek. Należy tabletkę położyć na języku i poczekać aż całkowicie samodzielnie się rozpuści. Co jakiś czas, należy przesuwać ją z jednego kącika ust do drugiego. Dzięki temu, miętowy smak będzie rozchodził się po całej powierzchni ust. Aby uzyskać jeszcze lepsze rezultaty, należy tabletkę powoli ssać. Należy unikać jedzenia i picia podczas trzymania tabletki w ustach.

Tabletki do ssania nicorette - przeciwskazania

Preparatu nie mogą stosować osoby, u których występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Środek nie powinien być podawany dzieciom poniżej 12 roku życia.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Tabletki do ssania nicorette®

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."