Ulotka Zdrowia
Szybko wchłaniający się krem do rąk - Neutrogena

Szybko wchłaniający się krem do rąk - Neutrogena

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Neutrogena
  • Pojemność: 75 ml 100 ml
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Szybko wchłaniający się krem do rąk

Neutrogena Formuła Norweska Szybko wchłaniający się krem do rąk to preparat, który zapewnia natychmiastowe nawilżenie dłoni. Odzyskuje ona swoją miękkość i elastyczność. Krem posiada lekką i nietłustą konsystencję. Szybko się wchłania i zapewnia od razu efekt komfortu. Preparat nadaje się do codziennego stosowania. Krem był testowany dermatologicznie.

Krem należy stosować codziennie, wmasowując go starannie w skórę dłoni.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Szybko wchłaniający się krem do rąk

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."