Ulotka Zdrowia
Szybko wchłaniający się balsam - Neutrogena

Szybko wchłaniający się balsam - Neutrogena

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Neutrogena
  • Pojemność: 200 ml
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Szybko wchłaniający się balsam

Neutrogena Formuła Norweska Szybko wchłaniający się balsam to produkt o lekkiej konsystencji, który pozwala uzyskać miękką i gładką skórę. Formuła Norweska nawilża skórę przez 24 godziny. Balsam szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia tłustej skóry. Po jego aplikacji można od razu się ubierać. Daje uczucie odświeżenia. Przeznaczony do skóry normalnej.

Balsam należy stosować codziennie na całe ciało, ręce oraz twarz.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Szybko wchłaniający się balsam

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."