Ulotka Zdrowia
Szampon pielęgnujący Balanced & Fresh Care - NIVEA

Szampon pielęgnujący Balanced & Fresh Care - NIVEA

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Nivea
  • Pojemność: 400 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Szampon pielęgnujący Balanced & Fresh Care

Szampon pielęgnujący Balanced & Fresh Care to produkt do pielęgnacji włosów nadający się do włosów normalnych lub przetłuszczających się. Zawiera wyciąg z melisy cytrynowej, który sprawia, że włosy są odżywione i mają dużo energii. Nie przetłuszczają się. Szampon wzmacnia strukturę włosów, poprawia ich wygląd estetyczny, a także pielęgnuje skórę głowy.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Szampon pielęgnujący Balanced & Fresh Care

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."