Ulotka Zdrowia
Szampon pielęgnacyjny Intense Care & Repair - NIVEA

Szampon pielęgnacyjny Intense Care & Repair - NIVEA

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Nivea
  • Pojemność: 400 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Szampon pielęgnacyjny Intense Care & Repair

Szampon pielęgnacyjny Intense Care & Repair to produkt do pielęgnacji włosów, który chroni i wzmacnia kosmki. Zapewnia zniszczonym włosom pełną regencję i odżywienie. Sprawia, że stają się one gładkie i miękkie w dotyku. W składzie szamponu znajdują się naturalne olejki, formuła Nutri-Esencja, a także proteiny.

Szampon pielęgnacyjny Intense Care & Repair - efekty

Włosy zostają wygładzone. Wyglądają na zdrowe i zadbane. Szampon chroni przed rozdwajającymi się końcówkami i zapewnia włosom intensywne lśnienie.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Szampon pielęgnacyjny Intense Care & Repair

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."